Hakkımızda
Firma Profili

 
İthalat ve toptan satış yapmak amacıyla kurulan Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler San. Tic. A.Ş. , 10 ülkeden 25 ayrı firmanın ürünlerini ithal etmekte ve bunları Türkiye çapında dağılmış 200 ayrı diş deposu aracılığı ile pazarlamaktadır.

Gülsa Şirketler grubu bünyesinde 1984 yılında kurulan Hamle Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler San. Tic. A.Ş. , yine diş hekimliği malzemeleri konusunda dünyaca ünlü birçok markanın ithalatını ve Türkiye çapında dağıtımını yaparak sektöre hizmet vermektedir. 2004 yılında kurumsal kimliğini tümüyle yenileyen Hamle, yeni, genç ve dinamik satış kadrosu, yenilikçi pazarlama teknikleri ve satış sonrası hizmetleriyle sektör profosyonellerine en kaliteli hizmeti sunma hedefindedir.

Gülsa Dış Ticaret Ltd. Şti., 1996 yılında Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler San. Tic. A.Ş. 'nin ithal ettiği ürünlerin parakende satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Temel amacı diş hekimlerine, hastanelere ve üniversite kliniklerine ilk elden ulaşmak ve portföyündeki ürünlerin tanıtım ve satışını gerçekleştirmektir. Sektör yeniliklerini ve son teknikleri çeşitli etkinliklerle diş hekimlerine aktarmayı ilke edinen Gülsa Dış Ticaret Ltd. Şti. aktivitelerini daha geniş alanlara yaymayı hedeflemektedir.

1997 yılında Ege Serbest Bölgesinde kurulan Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler San. Tic. A.Ş. diş hekimliği malzemelerinin ithalat ve ihracatına yönelik çalışmalarının yanı sıra çeşitli zirai ürünlerin ihracatını da yapmaktadır. Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler San. Tic. A.Ş. 'nin ürünlerinin uluslararası pazarlara ve yeni sektörlere açılan kapısı olarak görülen firma, ihracatını sürekli olarak arttırmayı hedef edinmiştir.

Gülsa Şirketler grubu 1999 yılında bir Hollanda şirketi olan ENTA BV. ortaklığı ile Atlas-Enta Dişçilik San. ve Tic. A.Ş. 'yi kurmuştur. Kurulan bu yeni ortaklıkta Atlas-Enta Dişçilik San. ve Tic. A.Ş., son teknolojileri kullanarak ISO,CE sertifikalı yüksek kalitede porselen ve akrilik diş üretmekte; ayrıca damak akrilikleri gibi malzemelerle ürün portföyünü çeşitlendirmeye devam etmektedir. ENTA, REAL ve UNILUX gibi dünya çapında tanınmış markalara sahip Atlas-Enta Dişçilik San. ve Tic. A.Ş., üretiminin %60'ını Batı Avrupa ve Kuzey Amerika'ya ihraç etmektedir. Sürekli desteklediği AR-GE çalışmalarıyla ürün seçeneklerini zenginleştiren firma, önümüzdeki yıllarda Batıda yaşadığı başarıyı Orta ve Doğu Asya'da da yakalamyı hedeflemektedir.

Gülsa Tıbbi Cihazlar ve Malzemeler San.Tic. A.Ş. , 2005 yılında bir Tayvan Şirketi olan MONITEX ile ortak olarak, Atlas Health Care Technologies, ISO ve CE sertifikalarına ve son teknolojiye sahip ürünlerinin iç ve dış pazarlara satışını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Gülsa Şirketler grubu olarak,

Vizyonumuz;

Yüzü geleceğe dönük, geçmişin temelleri üzerinde yenilenme inancı ve amacıyla yükselen, diş hekimliği malzemeleri pazarında global hedeflere sahip, güvenilir, saygın ve atılımcı bir dünya şirketi olmaktadır.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyetini kendine temel ilke olarak almış, dünya pazarındaki en kaliteli ürünleri, kusursuz hizmet anlayışı ve genç, uzman kadrosuyla son tüketiciye sunan ve alanında hep en yukarıda yer almayı hedefleyip bu doğrultuda stratejiler üreten bir şirket olmaktır.